אודות

GEMS Online מרקטפלייס חדשני של תכשיטי יהלומים, זהב, שעונים ואופנה. כאן תוכלו למצוא את מיטב התכשיטנים המוכשרים בארץ עם עיצובים מקוריים.

אצלנו תוכלו לרכוש בקנייה בטוחה תכשיטי יהלומים עם תעודה גמולוגית ותכשיטי זהב עם חותמת של מכון התקנים.

רק אצלנו שירות ייחודי! תוכלו לעצב תכשיט אישי ולקבל מס' הצעות מחיר ממוכרים שונים.

 

על הפלטפורמה

נעים מאוד, אנחנו חברת GEMS Online  - פלטפורמת מכירה חדשנית בעולם התכשיטים והיהלומים בישראל. 

בשנים האחרונות כולנו עוברים בהדרגה לרכישה אונליין בייחוד לאחר משבר הקורונה אשר האיץ עוד יותר את התהליך. ולכן, הקמנו את פלטפורמת GEMS - - מרקט פלייס המקשר בין תכשיטנים ויהלומנים לבין הצרכנים, אשר נותנת מענה לישראלים רבים הרוצים לרכוש תכשיטים אונליין.  

כל התכשיטנים במקום אחד!

הבשורה שלנו, היא לא רק באופן שבו אנו קונים תכשיטים אלא, במגוון הרחב והחובה של כל מוכר לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של תו התקן הישראלי.

מציאות רבודה - תמדדו בבית!

הייחודיות שלנו היא לא רק טכנולוגיית מציאות הרבודה באתר - הממחישה באופן מדויק כיצד יראו התכשיטים כאשר תענדו אותם - אלא גם אמינות אשר תבטיח לכם רכישה נוחה ובטוחה.

עיצובים אישיים אונליין

זמני פה לאוזן מאוחרינו אצלנו באתר תמצאו מגוון חנויות תכשיטים עם עיצובים אישיים, וכן שירותים משלימים רבים כמו בדיקת מידת טבעת אונליין, גישה לתעודות גמולוגיות של התכשיטים, ניקוי תכשיטים, תיקונים ועוד.

התייעצות עם מומחים

כמו כן, אנחנו מפתחים בימי אלו כלים טכנולוגיים נוספים אשר יבדקו לעומק את איכות התכשיטים המוצעים למכירה על ידי היצרן הכוללים איכות ודירוג היהלומים ואבני החן המשובצות – כל זאת על מנת להבטיח לכם איכות.

על הצוות שלנו

מאחורי האתר עומד צוות מקצועי של צלמים, מהנדסים ותכשיטנים כשעל כל התזמורת מנצח היזם דוד אבוג'דיד, קצין בחיל האוויר לשעבר, מהנדס מערכת ותכשיטן מוסמך אשר התמחה בשדרוג מערכות קיימות.

קבלו טעימה של הצוות שלנו מכנס יהלומנים בבורסת רמת גן - 1.6.2022

הערכים שלנו

אמינות 

אנחנו מבינים כי תחום התכשיטים ויהלומים הפך להיות פרוץ ומופקר ולכן אנחנו דואגים ל:

-> כל התכשיטנים באתר שלנו עברו בדיקת רקע מעמיקה והם בעלי ניסיון בתחום של לפחות 3 שנים ומעלה ובעלי תעודות הסמכה.

->  כל המוכרים בGEMS בעלי תקן ממכון התקנים הישראלי וענף היהלומים למכירת זהב ויהלומים.

->  האתר שלנו מאובטח PCI כנדרש ובעל אימות התשלומים בעזרת מודול 3DSecure שמגן על פרטי האשראי של הרוכש. 

נוחות, פשטות ופירוט מורחב

אנחנו מבינים שיש עודף מידע באתרי האינטרנט השונים בכל מה שקשור לתחום התכשיטים והיהלומים מה שמוביל לעיתים להטעייה ולכן בפלטפורמה שלנו תמצאו:

->  קטגוריות מאוד נוחות לעין אשר עוזרות לכם לבחור את המוצר שאתם מעוניינים בו בזמן הקצר ביותר.

->  פירוט טכני מורחב עבור כל מוצר כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונבונה.

זמן

אנחנו מבינים כי זמן הינו משאב חשוב ולכן הקמנו עבורכם מרקטפלייס תכשיטים לצרכנים ופלטפורמה מקבילה לתכשיטנים ויהלומים רשומים שיוכלו להתחיל לסחור יהלומים ואבני חן ביחד - במקום אחד אשר מספק מגוון רב של חנויות ובהם אלפי תכשיטים ויהלומים למכירה.

שירות הזמנות אישיות יחסוך לכם זמן רב במתן לכם אפשרות לפנות בכל רגע נתון למעצבי הקהילה מכל הארץ ולקבל הצעות מחיר בהתאם לצרכים שלכם.

אחריות

ב-GEMS אנחנו מאבטחים לכם קנייה בטוחה ומאפשרים לכם לקבל החזר במידה ולא מרוצה כל עוד מדובר על תכשיט קיים ולא הזמנה אישית.  תחום התכשיטים הינו תחום מיוחד שדורש תשומת לב מרבית בעת רכישת תכשיט במיוחד בעסקאות מרחוק. ב-GEMS אין הפתעות והזכויות שלכם מוגנות לפי חוק הגנת הצרכן!

שקיפות

גישה למדיניות החזרות, משלוחים, תקנים ותשלום המוצר בכל עת ובכל עמוד האתר. המטרה הינה להעביר את המידע לצרכן בכל רגע נתון בלי לחפש אותו.

שיתוף:
מס' מדרגים: 7  ממוצע: 4.4