מדיניות משלוח

1. איסוף עצמי - הלקוח יהא רשאי לבחור באפשרות של איסוף עצמי בעת ביצוע ההזמנה (במידה וקיימת אפשרות כזו לגבי המוצר שרכש) ללא חיוב בדמי משלוח. במקרה של איסוך עצמי לא תינתן אחריות בגין נזקים ו/או ליקויים שנגרמו עקב ההובלה באיסוף עצמי.

2. שירות משלוח אישי של החנות הינה באחריות החנות. בכל מקרה בו חנות באתר מציעה שירות משלוחים אישי, אספקת המוצרים ושליחתם תהא בהתאם לכשסוכם בין החנות לבין המשתמש. החברה ו/או האתר לא יהיו אחראיים על אלו.

3. משלוח במקומות מחוץ לגבולות חברות המשלוח. המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיעות חברות המשלוחים, בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה על ידי המשתמש בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף למדינות חברות המשלוחים.

4. אזורים מוגבלים לגישה. באזורים המוגבלים לגישה מבחינת חברות המשלוחים, החברה ו/או חברות המשלוחים יהיו רשאים לספק את המשלוח למשתמש במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש בלבד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, באחריות המשתמש לוודא בעת ביצוע ההזמנה, כי ניתן לשלוח את החבילה למען המבוקש.

5. מוצר שאזל מהמלאי. GEMS עושה את מירב מאמציה לוודא שכלל החנויות באתר מנהלות את המלאי שלהן באופן מקוון ומיידי, אך מובהר למען הסר ספק כי החנות לא תהא מחויבת במכירת המוצר, ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק ישיר ו/או עקיף אשר נגרם לה ו/או לצד ג', וזאת בכפוף לכך שהחנות תשיב למשתמש כל סכום ששילם במידה ואכן שילם לה ותבטל את החיוב במידה ובוצע. יובהר כי ל-GEMS לא תהיה כל אחריות בגין כל אלו. החברה תשלח למשתמש הודעת דוא"ל ובו תעדכן בדבר החוסרים במלאי והמשתמש לא יחויב בגין הפריטים שחסרים.

6. קיבלת מוצר? תבדוק אותו. המשתמש יבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ויודיע לחברה אם המוצר שהתקבל פגום או שונה מהותית מכפי שמופיע בפרמטרים המופיעים בדף אישור ההזמנה ובפרטי גילוי נאות של המוצר באתר, ואם כלל הסימנים אשר מחויבים להימצא על התכשיט ישנם (עמידה בתקן זהב ויהלומים).

7. למען הסר ספק יצוין כי הפרמטרים המחייבים לכל מוצר שנרכש, הינם הפרמטרים המצוינים בטופס גילוי נאות של כל מוצר.

8. אנחנו זמינים לכל שאלה או בירור, כנסו לקישור הבא

שיתוף:
מס' מדרגים: 4  ממוצע: 4